Programmering

Zondag 13 augustus

00.00 – 02.00 uur De Heet van de NaaldShow
02.00 – 06.00 uur LocoMotief (Nonstop)
06.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop gewijde muziek)
09.00 – 12.00 uur Zendtijd voor Kerken met Vrije Evangelische Gemeente Oldebroek
12.00 – 13.00 uur LevensLicht met Yvonne Pleiter
13.00 – 14.00 uur Aan Tafel Met (H) Vakantie Bijbelweek Oldebroek
14.00 – 16.00 uur Pure Praise met Wi(lle)m Rietberg
16.00 – 17.00 uur Blue Train met Rinus Goudbeek/Gerard Boer (Reggae, soul, blues enz.)
17.00 – 19.00 uur Nashville met Gert-Jan Mulder (Country)(H)
19.00 – 20.00 uur Actief Geloven met Vrije Evangelische Gemeente Oldebroek
20.00 – 22.00 uur Op verzoek op de zondagavond (Gewijde muziek op verzoek)
22.00 – 23.00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen
23.00 – 24.00 uur Uitgezocht Klassiek met Anne de Vries

Maandag 14 augustus

00.00 – 08.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 – 09.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Nedertaler met Gerrit van der Linde
16.00 – 19.00 uur Zomerradio met Thias Esseboom
19.00 – 20.00 uur Loco’s Duivenbulletin
20.00 – 21.00 uur LocoMotief (Nonstop)
21.00 – 23.00 uur De After Party met Diesmer Ponstein en Raoul van ’t Hul
23.00 – 24.00 uur LocoMotief (Nonstop)

Dinsdag 15 augustus

00.00 – 08.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 – 09.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Nedertaler met Gerrit van der Linde
16.00 – 17.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 – 18.00 uur Op Volle Kracht Vooruit met Henk Stappenbelt (Shanty)
18.00 – 19.00 uur Ballistic Brass (H) met Adri Berends en Mathias Michelsen
19.00 – 20.00 uur Der Deutsche Hitmix Samenstelling: Paul Jansen
20.00 – 22.00 uur Nashville met Gert-Jan Mulder
22.00 – 23.00 uur Blue Train met Rinus Goudbeek/Gerard Boer (Reggae, soul, blues enz.)(Herhaling)
23:00 – 24:00 uur LocoMotief (Nonstop)

Woensdag 16 augustus

00.00 – 08.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 – 09.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Nedertaler met Gerrit van der Linde
16.00 – 19.00 uur  Op de Boerderij met Gerard Boer
19.00 – 21.00 uur Midweek Break met Thias Esseboom
21.00 – 23.00 uur Door met Diesmer met Diesmer Ponstein
23.00 – 24.00 uur Berry’s Dancemix

Donderdag 17 augustus

00.00 – 08.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 – 09.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Nedertaler met Gerrit van der Linde (met o.a. NL Top 30 LocoFM)
16.00 – 17.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 – 18.00 uur LocoMotief (Nonstop)
18.00 – 19.00 uur Levenslicht met Yvonne Pleiter
19.00 – 20.00 uur Aan Tafel Met
20.00 – 21.00 uur Nog Altijd Wordt Verteld met Theo van Helsdingen
21.00 – 22.00 uur Radio Bijbelschool met Jos Alders en Ab Klein Haneveld
22.00 – 23.00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen
23.00 – 24.00 uur Uitgezocht Klassiek met Anne de Vries

Vrijdag 18 augustus

00.00 – 08.00 uur Loco Motief (Nonstop)
08.00 – 08.30 uur Loco Motief (Nonstop Gewijde Muziek)
08.30 – 09.00 uur Ding Dong Christelijk kinderprogramma
09.00 – 12.00 uur Muzikale Wenskaart (Gewijde muziek op verzoek)
12.00 – 15.00 uur Op en Top Jansen met Paul Jansen
15.00 – 17.00 uur Weekend met Tim de Kruijf
17.00 – 19.00 uur Weekendtime met Hendrie van ’t Hul en Herjan Westhuis
19.00 – 20.00 uur Tijd voor Tim met Tim de Kruijf
20.00 – 22.00 uur Loco’s Classics met Berry Holstege
22.00 – 24.00 uur El Loco met Gerard Boer

Zaterdag 19 augustus

00.00 – 07.00 uur LocoMotief (Nonstop)
07.00 – 10.00 uur Willem Wordt Wakker met Diesmer Ponstein en Tim de Kruijf
10.00 – 15.00 uur Zomerse 50 met Bert-Jan Dokter en Thias Esseboom
15.00 – 18.00 uur Tussentijds met Jack Aalderink (met Veluwecup en BET)
18.00 – 20.00 uur Loco’s Muziekschotel met Herman Zielhuis
20.00 – 24.00 uur De Heet van de Naaldshow met Edgar Kolkman
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com