Programmering

Zondag 15 oktober

00.00 – 02.00 uur De Heet van de NaaldShow
02.00 – 06.00 uur LocoMotief (Nonstop)
06.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop gewijde muziek)
09.00 – 12.00 uur Zendtijd voor Kerken met Luctor et Emergo Oldebroek
12.00 – 13.00 uur LevensLicht met Yvonne Pleiter
13.00 – 14.00 uur Aan Tafel Met…. Joyce van Boven
14.00 – 16.00 uur Pure Praise met Wi(lle)m Rietberg
16.00 – 17.00 uur Blue Train met Rinus Goudbeek/Gerard Boer (Reggae, soul, blues enz.)
17.00 – 19.00 uur Nashville met Gert-Jan Mulder (Country)(H)
19.00 – 20.00 uur Actief Geloven met Luctor et Emergo Oldebroek
20.00 – 22.00 uur Op verzoek op de zondagavond (Gewijde muziek op verzoek)
22.00 – 23.00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen
23.00 – 24.00 uur Uitgezocht Klassiek met Anne de Vries

Maandag 16 oktober

00.00 – 08.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 – 09.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Nedertaler met Gerrit van der Linde
16.00 – 17.00 uur Loco Info
17.00 – 18.00 uur Kennis van Zaken ism Notariaat van der Laan
18.00 – 19.00 uur Anschoeven bie Reintien  (Dialectprogramma)
19.00 – 20.00 uur Weet je nog wel oudje
20.00 – 21.00 uur Sportief Zijn Zeker Weten met Dirk Jan Grootkarzijn
21.00 – 23.00 uur De After Party met Diesmer Ponstein en Raoul van ’t Hul
23.00 – 24.00 uur Blue Train (Herhaling)

Dinsdag 17 oktober

00.00 – 08.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 – 09.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Nedertaler met Gerrit van der Linde
16.00 – 17.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 – 18.00 uur Op Volle Kracht Vooruit met Henk Stappenbelt (Shanty)
18.00 – 19.00 uur Ballistic Brass met Adri Berends en Mathias Michelsen
19.00 – 20.00 uur Der Deutsche Hitmix Samenstelling: Paul Jansen
20.00 – 22.00 uur Nashville met Gert-Jan Mulder
22.00 – 24.00 uur Flashback met Marcel Hergaarden

Woensdag 18 oktober

00.00 – 08.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 – 09.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Nedertaler met Gerrit van der Linde
16.00 – 17.00 uur Tussen Kop en Staart ism DGC Boven Veluwe
17.00 – 18.00 uur Loco Info
18.00 – 19.00 uur Rondje Politiek met ABO en VVD
19.00 – 23.00 uur Wat Een Woensdag met Diesmer Ponstein, Raoul van ’t Hul en Tim de Kruijf
23.00 – 24.00 uur Berry’s Dancemix

Donderdag 19 oktober

00.00 – 08.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 – 09.00 uur Ochtendmix met Willem van den Beld
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Nedertaler met Gerrit van der Linde (met o.a. NL Top 30 LocoFM)
16.00 – 17.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 – 18.00 uur Kennis van Zaken ism Wolting & Van Faassen advocaten
18.00 – 19.00 uur Levenslicht met Nelly Visser
19.00 – 20.00 uur Aan Tafel Met … Hervormingsconcert Bovenkerk Kampen
20.00 – 21.00 uur Nog Altijd Wordt Verteld met Theo van Helsdingen
21.00 – 22.00 uur Radio Bijbelschool met Jos Alders en Ab Klein Haneveld
22.00 – 23.00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen
23.00 – 24.00 uur Uitgezocht Klassiek met Anne de Vries

Vrijdag 20 oktober

00.00 – 08.00 uur Loco Motief (Nonstop)
08.00 – 08.30 uur Loco Motief (Nonstop Gewijde Muziek)
08.30 – 09.00 uur Ding Dong Christelijk kinderprogramma
09.00 – 12.00 uur Muzikale Wenskaart (Gewijde muziek op verzoek)
12.00 – 16.00 uur Op en Top Jansen met Paul Jansen
16.00 – 17.00 uur Wiekent Weetjes met Nicolet Hoorn
17.00 – 19.00 uur Weekendtime met Hendrie van ’t Hul en Herjan Westhuis
19.00 – 20.00 uur Sportief Zijn Zeker Weten Voorbeschouwingen voetbal met Tiemen de Vries
20.00 – 22.00 uur Loco’s Classics met Berry Holstege
22.00 – 24.00 uur El Loco met Gerard Boer

Zaterdag 21 oktober

00.00 – 07.00 uur LocoMotief (Nonstop)
07.00 – 10.00 uur Willem Wordt Wakker met Willem Rietberg en Tim de Kruijf
10.00 – 12.00 uur KiKstartFM met Arno van Elst en Bert-Jan Dokter
12.00 – 14.00 uur Match met Willem van den Beld
14.00 – 18.00 uur Sportief Zijn Zeker Weten
18.00 – 20.00 uur Loco’s Muziekschotel met Herman Zielhuis
20.00 – 24.00 uur De Heet van de Naaldshow met Edgar Kolkman
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com