Programmering

Zondag 23 juni

00.00 – 06.00 uur LocoMotief (Nonstop)
06.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop gewijde muziek)
09.00 – 12.00 uur Zendtijd voor Kerken met Hervormde Kerk Oldebroek Wijk 2
12.00 – 13.00 uur LevensLicht met Yvonne Pleijter
13.00 – 14.00 uur Aan Tafel Met met Gerrit Jan Veldhoen
14.00 – 16.00 uur Pure Praise met Wi(lle)m Rietberg
16.00 – 17.00 uur Blue Train met Rinus Goudbeek/Gerard Boer (Reggae, soul, blues enz.)
17.00 – 19.00 uur Nashville (Herhaling)
19.00 – 20.00 uur Actief Geloven met met Hervormde Kerk Oldebroek Wijk 2
20.00 – 22.00 uur Op verzoek op de zondagavond: Gewijde muziek op verzoek
22.00 – 23.00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen (H)
23.00 – 00.00 uur Fermate met Erik Stotijn (H)

Maandag 24 juni

00.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop)
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 13.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
13.00 – 16.00 uur Mooi weer Middag met Diesmer Ponstein
16:00 – 17:00 uur Loco Info
17.00 – 20.00 uur LocoMotief (Nonstop)
20:00– 21.00 uur Sportief Zijn Zeker Weten met Dirk-Jan Grootkarzijn
21.00 – 23.00 uur De After Party met Diesmer Ponstein en Raoul van’t Hul
23.00 – 00.00 uur BlueTrain

Dinsdag 25 juni

00.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop)
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 13.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
13.00 – 16.00 uur Mooi weer Middag met Diesmer Ponstein
16.00 – 17.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 – 18.00 uur Op Volle Kracht Vooruit met Henk Stappenbeld
18.00 – 19.00 uur Ballistic Brass met Adri Berends en Matthias Michelsen
19.00 – 20.00 uur Der Deutsche Hitmix door Paul Jansen
20.00 – 22.00 uur Nashville met Jack Aalderink en Roelof Meinen
22.00 – 00.00 uur Flashback met Marcel Hergaarden

Woensdag 26 juni

00.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop)
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 13.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
13.00 – 16.00 uur Mooi weer Middag! met Diesmer Ponstein
16.00 – 17.00 uur Tussen Kop en Staart
17.00 – 18.00 uur Loco Info
18.00 – 19.00 uur Rondje Politiek met wethouder Bob Bergkamp
19.00 – 23.00 uur Nedertaler met Gerrit van der Linde
23.00 – 00.00 uur LocoMotief (Nonstop)

Donderdag 27 juni

00.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop)
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 13.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
13.00 – 16.00 uur Mooi weer Middag met Diesmer Ponstein
16.00 – 17.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 – 18.00 uur LocoMotief (Nonstop)
18.00 – 19.00 uur Levenslicht met Nelly Visser
19.00 – 20.00 uur Aan Tafel Met met Nia van den Bosch
20.00 – 21.00 uur Nog Altijd Word Verteld met Gerrie van Boven
21.00 – 22.00 uur Radio Bijbelschool met Jos Alders en Ab Kleijn Haneveld
22.00 – 23.00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen
23.00 – 00.00 uur Fermate met Erik Stotijn

Vrijdag 28 juni

00.00 – 06.00 uur LocoMotief (Nonstop)
06.00 – 08.30 uur LocoMotief (Nonstop Gewijde Muziek)
08.30 – 09.00 uur Ding Dong met Cobi Michelsen
09.00 – 12.00 uur Muzikale Wenskaart met Cobi Michelsen
12.00 – 13.00 uur Broodje Bal met Albert Vierhuis
13.00 – 16.00 uur Op En Top Jansen met Paul Jansen
16.00 – 17.00 uur WiekentWeetjes met Nicolet Hoorn
17.00 – 19.00 uur Weekendtime met Henrie van’t Hul en Herjan Westhuis
19.00 – 20.00 uur Tussentijds met Jack Aalderink
21.00 – 22.00 uur Loco’s Classics met Berry Holstege
22.00 – 00.00 uur El Loco met Gerard Boer

Zaterdag 29 juni

00.00 – 07.00 uur LocoMotief (Nonstop)
07.00 – 10.00 uur Willem wordt Wakker met Willem Rietberg
10.00 – 12.00 uur KiKStartFM met Arno van Elst
12.00 – 14.00 uur Match met Gerard Boer
14.00 – 16.00 uur Cocosnoten met Constantijn van de Streek
16.00 – 18.00 uur Zomerradio met Gerard Boer
18.00 – 20.00 uur Loco’s Muziekschotel met Herman Zielhuis
20.00 – 00.00 uur De Heet van de Naaldshow met Edgar Kolkman