Programmering

Zondag 21 oktober

00.00 – 02.00 uur De Heet van de Naaldshow
02.00 – 06.00 uur LocoMotief (Nonstop)
06.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop gewijde muziek)
09.00 – 12.00 uur Zendtijd voor Kerken met Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Wezep
12.00 – 13.00 uur LevensLicht
13.00 – 14.00 uur Aan Tafel Met
14.00 – 16.00 uur Pure Praise met Wi(lle)m Rietberg
16.00 – 17.00 uur Blue Train met Rinus Goudbeek/Gerard Boer (Reggae, soul, blues enz.)
17.00 – 19.00 uur Nashville
19.00 – 20.00 uur Actief Geloven met Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt Wezep
20.00 – 22.00 uur Op verzoek op de zondagavond: Gewijde muziek op verzoek
22.00 – 23.00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen
23.00 – 24.00 uur Fermate met Erik Stotijn

Maandag 22 oktober

00.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop)
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Mooi weer Middag! met Diesmer Ponstein
16:00 – 17:00 uur Loco Info
17.00 – 18.00 uur Kennis van Zaken (Herhaling)
18.00 – 19.00 uur Anschoev’n Bie Reintien met Reinie van’t Hul
19.00 – 20.00 uur Weet je nog wel oudje
20.00 – 21.00 uur Sportief Zijn Zeker Weten met Dirk-Jan Grootkarzijn
20.00 – 21.00 uur De After Party Non-stop
23.00 – 24.00 uur Bluetrain (Herhaling)

Dinsdag 23 oktober

00.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop)
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Mooi weer Middag! met Diesmer Ponstein
16.00 – 17.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 – 18.00 uur Op Volle Kracht Vooruit met Henk Stappenbeld
18.00 – 19.00 uur Ballistic Brasss met Adri Berends en Matthias Michelsen
19.00 – 20.00 uur Der Deutsche Hitmix samengesteld door Paul Jansen
20.00 – 22.00 uur Nashville met Jack Aalderink
22.00 – 24.00 uur Flashback met Marcel Hergaarden

Woensdag 24 oktober

00.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop)
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Mooi weer Middag! met Diesmer Ponstein
16.00 – 17.00 uur Tussen Kop en Staart
17.00 – 18.00 uur Loco Info met Koor WatZUP
18.00 – 19.00 uur Rondje Politiek met CDA
19.00 – 24.00 uur Tijd voor Tim met Tim de Kruijf

Donderdag 25 oktober

00.00 – 09.00 uur LocoMotief (Nonstop)
09.00 – 12.00 uur Mannetje van de Radio met Willem van den Beld
12.00 – 16.00 uur Mooi weer Middag! met Diesmer Ponstein
16.00 – 17.00 uur Anja met Anja van Boven
17.00 – 18.00 uur Kennis van Zaken met Stichting Present Oldebroek
18.00 – 19.00 uur Levenslicht
19.00 – 20.00 uur Aan Tafel Met
20.00 – 21.00 uur Nog Altijd Wordt Verteld met Nelly Visser
21.00 – 22.00 uur Radio Bijbelschool met Jos Alders en Ab Klein Haneveld
22.00 – 23.00 uur Muzikale Ontmoetingen met Bert Michelsen
23.00 – 24.00 uur Fermate met Erik Stotijn

Vrijdag 26 oktober

00.00 – 08.00 uur LocoMotief (Nonstop)
08.00 – 08.30 uur LocoMotief (Nonstop Gewijde Muziek)
08.30 – 09.00 uur Ding Dong Christelijk kinderprogramma
09.00 – 12.00 uur Muzikale Wenskaart (Gewijde muziek op verzoek)
12.00 – 15.00 uur Op en Top Jansen met Paul Jansen
15.00 – 16.00 uur LocoMotief (Nonstop)
16.00 – 17.00 uur WieKent Weetjes met Nicolet Hoorn
17.00 – 19.00 uur Weekendtime met Hendrie van’t Hul en Herjan Westhuis
19.00 – 20.00 uur Sportief Zijn Zeker Weten met Tiemen de Vries
20.00 – 22.00 uur Loco’s Classics met Berry Holstege
22.00 – 24.00 uur El Loco

Zaterdag 27 oktober

00.00 – 07.00 uur LocoMotief (Nonstop)
07.00 – 10.00 uur Willem wordt Wakker! met Willem Rietberg
10.00 – 12.00 uur KiKstartFM met Bert-Jan Dokter en Arno van Elst
12.00 – 14.00 uur Match met Willem Rietberg
14.00 – 18.00 uur Sportief Zijn Zeker Weten met Eljamik Doorneweerd
18.00 – 20.00 uur Loco’s Muziekschotel met Herman Zielhuis
20.00 – 24.00 uur De Heet van de Naaldshow met Edgar Kolkman
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com